Hakkımızda

Menteş İnşaat 1992 yılından günümüze deneyimli kadrosu ile çeşitli projelere imza atmıştır. Resmi kurum hizmet binaları, hastane binaları, okul binaları, spor salonları, yurt binaları, hangarlar, parklar, depolar, altyapı sistemleri, ve  konut binaları anahtar teslimi  taahhüt veya proje işlerini  başarı ile tamamlamış ve üstyapı işlerinde  de Türk inşaat sektöründe uzmanlaşmış  profesyonel bir şirket haline gelmiştir.

Menteş İnşaat,  inşaat sektörünün önde gelen firmalarındandır. Kaliteye yeterli önem veriyor olmasını  ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikaları ile belgelemiştir.  Menteş inşaat,  kalite anlayışını yüksek kalibreli çalışanı ile  operasyonlarının yönetiminde tanımlanmış işlemler uygulayan ve sürekli geniş iç eğitim yoluyla çalışanlar arasında uygulamaların kendi kodlarının bilincini  de artırmayı sağlamıştır. Anahtar teslimi  taahhüt veya proje işlerinde sözleşmeye dayalı projeler gerçekleştirirken karşılaştığı güçlükleri  her zaman aşmış ve  yıllar içinde çözmüştür. Titizlik ve kalite anlayışımız taahhüt ve projeler işlerinde , maliyet etkinliği, programa uygunluk, hesap verebilirlik ve uzun vadeli değer sunmak için özveri ile birlikte güçlü  proje yönetimi becerilerinide sunmaktadır. Menteş İnşaat, taahhüt verdiği kurum ve kuruluşlara  cevap vermeye odaklanmış bir yapıya sahiptir. 

Türkiye genelinde çok sayıda proje gerçekleştiren, Menteş İnşaat tecrübesini elde ettiği başarılarını daha da büyüterek daha geniş kapsamlı projelerde gösterebilmeyi amaçlamaktadır. Yenilikçi özellikleri, dinamik yapısı, yüksek kalite anlayışı ve  vizyonu ile ülkenin gelişmekte olan  inşaat sektöründe önemli bir rol  üstlenmek için  emin adımlara ilerlemektedir.

Menteş İnşaat veTicaret Limited Şirketi.

Hakkımızda